Truhlářství

Truhlářství

Vítáme Vás na internetové prezentaci firmy Truhlářství Hladík David.

Naše firma vznikla v roce 2008. Naší snahou je zajistit maximální kvalitu výrobků za příznivé ceny a tím dosáhnout spokojenosti zákazníků. Kvalitu našich výrobků zajišťují zkušení a kvalifikovaní pracovníci. Spolupracujeme také se spolehlivě ověřenými firmami:

  • stavební firma SH stavby , která zajišťuje veškeré zednické práce včetně dodávky plastových oken,euro oken,parapetů a nově i broušené podlahy do hal apod.
  • elektromontážní a elektroinstalační firma Hladík Jaroslav, která dále zapojuje také centrální vysavače, zabezpečovací systémy, a další.. To vše včetně revizí.

Specializujeme se převážně na výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, vybavení dětských pokojů, stolového nábytku, pokládku podlah, ale i na další výrobky dle Vašich přání. Zajišťujeme zaměření, návrhy, předběžnou cenovou kalkulaci, dodávku, montáž a osazení vybraných elektrospotřebičů po celé ČR. Neklademe meze také Vaší kreativitě a zhotovíme zakázku i dle Vašeho návrhu, popřípadě Vám rádi poradíme. V případě Vašeho zájmu o jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat.

Zakázková výroba:
Před tím, než zaplatíte jedinou korunu, vyroste Váš sen o zařízeném bytu přímo před očima na monitoru našeho počítače.
Návrhy:
Plánují s Vámi naši odborníci. Vaše představy o zařízení bytu s nápady našich profesionálů a dosáhneme optimálního řešení.
Míry:
Dokážeme zařídit každou i nerovnou stěnu na cm přesně. Náš nábytek je totiž vyráběn přímo pro Vás a to v libovolné šířce, výšce i hloubce..
Provedení:
Nábytek si můžete objednat v jakémkoliv provedení podle Vašich představ. S různým dělením dvířek, uspořádáním zásuvek, vnitřním vybavením skříněk a v různých barevných a materiálových kombinacích.
Co pro to udělat..?
V případě Vašeho zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Vaše jméno: *

Váš Email: *

Mám zájem o:
 Kuchyně

 Vestavěné skříně

 Skříně

 Dětský pokoj

 Venkovní nábytek

 Ploty

 Pokládka podlah

 Předběžný zájem Cenová nabídky Vážný zájem Závazná objednávka

Do poznámky prosíme uveďte podrobnější informace jako je rozměr případně m2 nebo další důležité informace. Dějeme.