Naše firma působí na trhu od roku 2006 se sídlem V Řikoníně (Brno-venkov).Jsme firma v, které klademe hlavně důraz na kvalitu a komunikaci se zákazníkem. Stavění nás baví a i menších zakázek si vážíme. Vždy se snažíme, aby zákazník byl maximálně spokojen a obrátil se na nás v případě spokojenosti zas a nebo nás doporučil na trhu práce dále. To je pro nás největší odměnou za provedené práce.

Naše firma jak již bylo řečeno působí na trhu od roku 2006,kdy v ní pracoval pouze majitel Tomáš Hladík postupem času díky spokojenosti, zákazníků přibývali další zakázky a tím přibývali do týmu nové , zkušení pracovníci ,aby mohli pokrývat všechny zakázky a přání zákazníků. Chodíme na odborná školení a stále se snažíme v našem řemesle rozvíjet a učit se novým věcem ,aby jsme mohli i nadále rozšiřovat své řady o nové spolupracovníky a nakupovat nové stroje a udržet si jméno na trhu práce a pokrýt všechna vaše přání.

Spolupracujeme i s dalšími Řemeslníky a Projektanty  a tím vám dokážeme vaše stavby udělat od návrhů s vyřízením povolení až po finální stavbu a tím vám odpadnou starosti se zhaněním řemeslníku ,projektantů za své stavby ručíme a dokončíme je od A do Z.

Naše firma se zabývá i dodávkou materiálů na stavbu takže v případě ,že stavíte samí můžete od nás nakoupit za lepší ceny než¨, když nakupujete na přímo

Dále zapůjčujeme stavební stroje, lešení a další věci pro  stavbu za příznivé ceny.