Vítáme Vás na internetové prezentaci firmy Truhlářství Hladík David.

Naše firma vznikla v roce 2008. Naší snahou je zajistit maximální kvalitu výrobků za příznivé ceny a tím dosáhnout spokojenosti zákazníků. Kvalitu našich výrobků zajišťují zkušení a kvalifikovaní pracovníci. Spolupracujeme také se spolehlivě ověřenými firmami:

  • stavební firma SH stavby , která zajišťuje veškeré zednické práce včetně dodávky plastových oken,euro oken,parapetů a nově i broušené podlahy do hal apod.
  • elektromontážní a elektroinstalační firma Hladík Jaroslav, která dále zapojuje také centrální vysavače, zabezpečovací systémy, a další.. To vše včetně revizí.

Specializujeme se převážně na výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, vybavení dětských pokojů, stolového nábytku, pokládku podlah, ale i na další výrobky dle Vašich přání. Zajišťujeme zaměření, návrhy, předběžnou cenovou kalkulaci, dodávku, montáž a osazení vybraných elektrospotřebičů po celé ČR. Neklademe meze také Vaší kreativitě a zhotovíme zakázku i dle Vašeho návrhu, popřípadě Vám rádi poradíme. V případě Vašeho zájmu o jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat.

Zakázková výroba:

Před tím, než zaplatíte jedinou korunu, vyroste Váš sen o zařízeném bytu přímo před očima na monitoru našeho počítače.

Návrhy:

Plánují s Vámi naši odborníci. Vaše představy o zařízení bytu s nápady našich profesionálů a dosáhneme optimálního řešení.

Míry:

Dokážeme zařídit každou i nerovnou stěnu na cm přesně. Náš nábytek je totiž vyráběn přímo pro Vás a to v libovolné šířce, výšce i hloubce…

Provedení:

Nábytek si můžete objednat v jakémkoliv provedení podle Vašich představ. S různým dělením dvířek, uspořádáním zásuvek, vnitřním vybavením skříněk a v různých barevných a materiálových kombinacích.

Co pro to udělat..?

V případě Vašeho zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Vaše jméno: *

Váš Email: *

Mám zájem o:

Typ zájmu:

Do poznámky prosíme uveďte podrobnější informace jako je rozměr případně m2 nebo další důležité informace. Děkujeme.

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.