Garážová vrata Trido nejsou určena pouze pro standartní garáže, ale i pro dvojgaráže a vjezd do hromadných garáží.  Garážová vrata jsou nejčastěji součástí rodinných domů a proto musíme obezřetně volit nejen barvu ale i druh vrat. Mezi nejčastěji pořizované patří výsuvná vrata. Zákazník si může vybrat materiál, ale i barevné provedení vrat. Vratové křídlo se nejčastěji skládá ze čtyř sekcí. Spoje mezi sekcemi jsou upraveny tak, aby nedošlo k jakémukoli úrazu, například ke skřípnutí prstů. Vrata pracují na principu kladek a kuličkového ložiska, díky kterému jezdí sekce v kolejnici.
Celá vrata nadlehčuje pružina jednak z bezpečnostních důvodů, ale hlavně kvůli ruční manipulaci, která nevyžaduje velkou fyzickou sílu.
Velkou výhodou je i neuvěřitelně tichý chod a vysoká životnost  garážových vrat Trido. Díky výsuvnému mechanismu se vrata vysunují na místo pod stropem, což umožňuje využít celý prostor garáže. Nechybí ani instalace pohonu na dálkové ovládání.
Dalším typem jsou posuvná vrata, které umožňují průchod osob při částečném otevření. Stejně jako výsuvná vrata se i posuvná skládají nejčastěji ze čtyř sekcí. Vrata Trido pracují na stejném principu jako výše zmíněná výsuvná vrata, ale liší se způsobem otvírání. Podél jedné stěn v garáži je kolejnice, po které se vrata pohybují. Spodní část vrat tvoří nerezový podlahový práh, který zajišťuje vysokou životnost vrat.

Garážová vrata Trido

Garážová vrata Trido EVO

Křídlová garážová vrata Trido se používají u garáží, kde není dostatek vnitřního prostoru. Vrata jsou vyráběna přesně na míru a jedno vratové křídlo se skládá ze čtyř a více sekcí, jsou zabezpečena uzamykatelnou klikou, nebo koulí. K zajištění otevřených vrat slouží mechanismus, který je umístěn v horní části. Výhodou je i umístění mnoha dekorů dřeva, nebo prosklení .Výklopná vrata, které byly velmi oblíbené v minulých letech se díky cenové dostupnosti vrací. Vrata mohou mít elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Barevné provedení je standartně dodáváno s bílou a nebo hnědou povrchovou úpravou. Na přání zákazníka lze ale dodat v jakémkoli barevném odstínu, nebo v imitaci dřeva zlatý dub a ořech.  Garážová vrata se skládají z rámu, křídla a vodících kolejnic, které jsou umístěné na stropě, výhodou je i tichá manipulace.  Veškerá garážová vrata Trido bez ohledu na typ otvírání mají tepelně izolační vlastnosti.

Montáž garážových vrat Trido EVO provádíme v těchto městech:

Brno, Velká Bíteš, Rosice, Velké Meziříčí, Tišnov, Křižanov, Bystřice nad Pernštejnem, Náměšť nad Oslavou, Kuřim, Třebíč a okolí…

V případě zájmu nás neváhejte kdykoli kontaktovat