Nové rodinné domky tzv. novostavby jsme vám schopní zajistit na klíč od poradenství k projektům.Jsme schopni Vám zajisti kompletní výkresy pro stavbu vaše rodinného domku od architekta s kterým spolupracujeme.

Po vyřízení všech povolení nachystají elektrikáři stavební rozvaděč.Výkopové práce a teréní úpravy jsou samozřejmostí. Rozvody pro odpady provede v případě,že budete chtít od nás provedou naši partneři.

Váš domek jsme schopni postavit z jakéhokoliv materiálu, který si budete přát cihla (broušená nebroušená),Ytong a mnoho dalších materiálu dle vašeho přání.

Po postavení hrubého zdiva tesaři provedou vazbu a pokryji Vaši novostavbu taškami.

Okna a dveře dodáme a namontujeme dle vašeho přání poradíme vám jaká okna jsou nejlepší a cenově nejvýhodnější. Okna vám osadíme žaluziemi,sítěmi do oken.Namontujeme parapety a vše zapravíme.V případě zájmu i rolety.

Vodoinstalace a topenářské práce provádíme běžně na všech stavbách.Nebráníme se novinkám ve stavebnictví .Veškeré projekty jsou bez jakýchkoliv starostí z Vaší strany.

Elektroinstalaci Vám provedou zkušení odborníci kteří vám poradí. A práci provedou k vaší spokojenosti.

Zednické práce provedeme komplet od základů po obklady a malířské práce.Vyberete si obklady a dlažby dle vašich představ a mi Vám zdarma vytvoříme 3D návrh vaší koupelny . Osadíme toaletu a sprchový kout,vanu,umyvadlo a další věci dle vašich představ a přání.

Nabízíme i možnost leštěných betonů v garáži.V samotné novostavbě potom Anhydrit,samonivelační beton a betonáže klasickými způsoby i fasádnické práce.

Vaši kuchyň Vám navrhneme dle vašich představ a přání a poradíme vám s novinkami na trhu poté vám zdarma vytvoříme 3D návrh. Kuchyň namontujeme a dodáme, samozřejmostí je zapojení elektrospotřebičů. V případě zájmu jsme schopni vyrobit nábytek na míru – vestavěné skříně, dětské pokoje a další.

Po dokončení všech prací na Vaší novostavbě můžeme provézt výstavbu chodníků provedeme v případě zájmů chodníky.Ploty,Brány,Branky.

Veškeré práce zajišťujeme a provádíme i s dodávkami materiálů.

Využijete ná poptávkový formulář