Provádíme montáže sádrokartonů Rigips.  Zhotovíme Vám sádrokartony dle vašeho přání podhledy,příčky,podkroví…

Sádrokarton se v poslední době čím dál více rozšiřuje a používá. Třeba při rekonstrukcích co se starým stropem zničit jej nemůžete a a oprava je drahá z tohoto důvodu je nejlepší řešení sádrokarton – netrvá dlouho a strop je hotový. Dále se ze sádrokartonu dají ůdělat pěkné rampy na osvětlení které se dá využít v obýváku koupelně kuchyni prostě kde se vám to líbí.

Velké využití má sádrokarton i v kancelářích kde se stále rozvijí provoz a vše se mění – sádrokarton můžete dobře přizpůsobovat – rychlá stavba a přijatelná cena..

Sádrokartony, montáž sádrokartonů

Asi opravdu největší výhodou sádrokartonu je rychlá montáž a cena .

Mimo sádrokartonů provádíme i montáž kazetových podhledů které mají obrovské využití v kancelářích, obchodních prostorech a mnoha dalších odvětvích.Výhodou kazetových podhledů je rychlá montáž,velmi příznivá cena a to že máte možnost se vždy dostat do prostoru mezi stropem a kazetami a kdykoliv dotáhnout nějakou kabeláž mez nějakého narušení.Dále je u kazetových stropů příjemně řešeno osvětlení je možné montovat světla který sedí místo kazety což je velice praktické a navíc pěkné řešení.

Montáž sádrokartonů provádíme v těchto městech:

Brno, Velká Bíteš, Rosice, Velké Meziříčí, Tišnov, Křižanov, Bystřice nad Pernštejnem, Náměšť nad Oslavou, Kuřim, Třebíč a okolí…